• Telefon: +420 777 300 924
  • Email: obchod@stonedesign.cz

Sortiment

Kuchyňské pracovní desky

Kuchyň je místo, kde začíná požitek z každého dobrého jídla a kuchyňská deska je centrem Vaší kuchyně. Materiály z naší nabídky Vám díky své odolnosti a nízké nasákavosti umožní užít si nejenom vaření, ale i následnou snadnou údržbu.

Koupelnové desky

V koupelně klademe důraz na hygienu a eleganci. Dopřejte si koupelnovou desku z kvalitního materiálu, která Vám zpříjemní každou chvilku strávenou ve Vaší koupelně.

Recepční a barové pulty

Neváhejte udělat na své zákazníky skvělý první dojem a pořiďte si kvalitní recepční či barový pult. Naše materiály splní Vaše náročné požadavky ohledně designu, kvality i údržby.

Stolové desky

Dopřejte si luxusní vzhled kamene či keramiky na stolové desce nebo konferenčním stolku. Díky nekonečné paletě barev, tak jedinečně dokreslíte Váš interiér.

Parapety

O celkovém dojmu interiéru rozhodují detaily. Oživte svůj byt či dům také vnitřními nebo venkovními parapety, které nabízejí praktické řešení a také stylové sjednocení s pracovní deskou, obkladem či dlažbou.

Schodiště

Schodiště je komunikační část bytu či domu, která zcela změní Váš interiér. Schodiště z kamene či keramiky je nejen odolné a bezpečné, ale také snadné na údržbu. Díky široké nabídce materiálů, barev a povrchů je rovněž designové a originální.

Krbové římsy a obložení

Krb udržuje teplo domova a proto je vhodné vybírat kvalitní materiál pro obložení i krbovou římsu. Kámen a oheň k sobě patří a skvěle se doplňují. Krb může být dominantním prvkem Vašeho domu, ale také skvělým doplňkem, který sladíte s ostatními interiérovými detaily.

Obklady a dlažby

Krása, kvalita, praktičnost to jsou kamenné a keramické obklady a dlažby, které se hodí do interiéru i exteriéru. Nabídka dekorů a povrchů je opravdu široká a není nutné se omezovat pouze klasickými rozměry, ale vybrat lze atypické a velkoformátové parametry.

Zavěšené fasády

Fasáda Vašeho rodinného domu či firemního sídla je tím prvním, co uvidí Vaše návštěva či obchodní partner. Buďte originální a zvolte vhodný odstín z široké nabídky kamenných a keramických dekorů pro kompatibilní závěsný systém.